Оперативна пам'ять GOODRAM DDR4 1x16Gb W-LO26D16G
GOODRAM W-LO26D16G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM DDR4 1x16Gb
Ціни на GOODRAM DDR4 1x16Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2400D464L17/16G | від 1 300 грн. | 38 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-LO26D16G | від 3 220 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-DL26D16G | від 2 166 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb W-MEM2666R4D416G | від 4 923 грн. | 1 пропозиція | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2666D464L19S/16G | від 1 280 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR2666D464L19/16G | від 1 223 грн. | 59 пропозицій | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR3200D464L22/16G | від 1 266 грн. | 54 пропозиції | ||
GOODRAM DDR4 1x16Gb GR3200D464L22S/16G | від 1 280 грн. | 46 пропозицій |
Рекомендуємо