Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L16S/8G
Відео 2Фото 7 |
GOODRAM IR-X2666D464L16S/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L16S/8G
Усі ціни 46 →GoodRAM DDR4 8GB 2666Mhz IRDM X Black (IR-X2666D464L16S/8G) IR-X2666D464L1 | 897 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/2666 GOODRAM Iridium X Black (IR-X2666D464L16S/8G) | 790 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 8 GB DDR4 2666 MHz Iridium X Blac | 1 325 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/2666 GOODRAM Iridium X Black (IR-X2666D464L16S/8G) IR-X2666D4 | 796 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 2666 MHz IRDM Black Goodram (IR-X26 | 1 154 грн. |
ще 20 пропозицій
Непогана пам'ять, бюджетна, але реально непогана. Адекватна ціна та нормальна продуктивність. Брав комплект 4х4 2666, дошка від МСІ не хотіла піднімати частоти вище за 2933, але на Аорус М завелися навіть на 3200 без редагування таймінгів та вольтажу. Вище не крутив, не бачу потреби, залишив на 3000Mhz, цього мені з головою - непоганий дизайн як для бюджетної пам'яті; - працює стабільно, можна ручками розігнати Немає ХМР профілів, але мені це особливої ролі не зіграло |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb
Ціни на GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L16S/8G | від 790 грн. | 48 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X2666D464L19S/8G | від 1 470 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-XR3000D464L16S/8G | від 1 286 грн. | 6 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3000D464L17S/8G | від 3 014 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM X DDR4 1x8Gb IR-X3200D464L16SA/8G | від 798 грн. | 116 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →