Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G
GOODRAM GR1333D364L9/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G
Усі ціни 41 →Модуль пам`ятi DDR3 8GB/1333 GOODRAM (GR1333D364L9/8G) GR1333D364L9/8G | 630 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 8 GB DDR3 1333 MHz (GR1333D364L9/ | 1 255 грн. |
ОЗУ DDR3 8GB/1333 GOODRAM (GR1333D364L9/8G) GR1333D364L9/8G | 630 грн. |
Модуль памяти для компьютера DDR3 8GB 1333 MHz GoodRAM (GR1333D364L9/8G) G | 666 грн. |
Оперативна пам'ять GOODRAM DDR3 1x8GB (GR1333D364L9/8G) GR1333D364L9/8G | 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації GOODRAM DDR3 1x8Gb
Ціни на GOODRAM DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1333D364L9/8G | від 630 грн. | 43 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D364L11/8G | від 641 грн. | 42 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb GR1600D3V64L11/8G | від 617 грн. | 46 пропозицій | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM16E3D88GL | від 2 309 грн. | 3 пропозиції | ||
GOODRAM DDR3 1x8Gb W-MEM1600R3D48GLV | від 2 148 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →