Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 1x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/8G
Фото 5 |
GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/8G |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 1x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/8G
Усі ціни 44 →GoodRAM DDR4 8GB 3600Mhz IRDM Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18S/8G) IRP-K | 966 грн. |
Модуль пам`ятi DDR4 8GB/3600 Goodram Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V6 | 861 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 8 GB DDR4 3600 MHz Iridium Pro De | 1 299 грн. |
ОЗУ DDR4 8GB/3600 Goodram Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18S/8G) I | 879 грн. |
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 8GB 3600 MHz Iridium Pro Deep Black Goo | 1 159 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →