Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x16Gb IRP-K3600D4V64L18/32GDC
Фото 5 |
GOODRAM IRP-K3600D4V64L18/32GDC |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x16Gb IRP-K3600D4V64L18/32GDC
Усі ціни 47 →GoodRAM DDR4 32GB (2x16GB) 3600Mhz IRDM Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18/ | 3 592 грн. |
Модуль пам`яті 2x16GB/3600 Goodram Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L | 3 129 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 32 GB (2x16GB) 3600 MHz Iridium P | 3 708 грн. |
Goodram 32 Gb (2x16GB) 3600 MHz Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18/ | 3 118 грн. |
Goodram 32 Gb (2x16GB) 3600 MHz Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64L18 | 3 148 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →