Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/16GDC
Фото 5 |
GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/16GDC |
|
Двоканальний комплект високочастотних модулів оперативної пам'яті стандарту DDR4-3600, що складається з двох односторонніх 8-и чіпових модулів об'ємом по 8 Гб кожен. Виробником позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2021 року, призначений для установки в топові ігрові системи і багатоцільові домашні ПК. Завдяки якісній восьмишаровій друкованій платі і здатності стабільно функціонувати на високій ефективній частоті, ці модулі будуть цікаві ентузіастам, які вміють отримувати приріст продуктивності за рахунок оверклокінгу системних компонентів.
Заявлена робоча тактова частота комплекту модулів оперативної пам'яті GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x8GB IRP-K3600D4V64L18S/16GDC досягає 3600 МГц що забезпечує значну пропускну здатність до 28,8 Гбіт/с на модуль. У такому продуктивному режимі гарантується працездатність при напрузі 1,35 В і таймінгах CL18-22-22-39, які знижують затримки підсистеми пам'яті і підвищує загальну / ігрову продуктивність. Варто відзначити, що режим DDR4 - 3600 активується автоматично тільки за підтримки материнською платою технології XMP 2.0. В іншому випадку модулі будуть стартувати в "безпечному" режимі (DDR4-2133 з таймінгами CL15-15-15-35 при 1,2 В), а високі паспортні параметри можна буде налаштувати в BIOS вручну. Сумісні з процесорами Intel Core (від 6-го покоління) і CPU AMD Ryzen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM IRDM PRO DDR4 DEEP 2x8Gb IRP-K3600D4V64L18S/16GDC
Усі ціни 50 →GoodRAM DDR4 16GB (2x8GB) 3600Mhz IRDM Pro Deep Black (IRPK3600D4V64L18S/1 | 1 965 грн. |
Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/3600 Goodram Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4 | 1 820 грн. |
Память для настільних компютерів Goodram 16 GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz Iridi | 1 947 грн. |
Goodram 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64 | 1 756 грн. |
Goodram 16 Gb (2x8GB) DDR4 3600 MHz Iridium Pro Deep Black (IRP-K3600D4V64 | 1 708 грн. |
Хороша оперативна пам'ять Без проблем взяла xmp профіль 3600, у парі з двома планками Hyper X 3600, причому поставивши в пріоритетні слоти материнки саме цю пам'ять, завелася без проблем, з жебраками. Через день після покупки подешевшала на 300 грн. Петровский Игорь: користуюся GOODRAM IRP-K3600D4V64L18S/16GDC менше місяця |
За свою ціну топ (брав за 2к) Дизайн, радіатори Не зміг виставити ХМР профіль (синій екран при запуску), тому сиджу на 2867Mhz |