Сушарка для білизни Gospodar 92-1718
Gospodar 92-1718 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gospodar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gospodar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gospodar 92-1718
Сушка для одягу розкладна ГОСПОДАР GM 1000 мм 8 перекладин біла (Арт.: 92- | 926 грн. |
Сушарка для одягу розкладна ГОСПОДАР 1000 мм 8 перекладин біла 92-1718 | 924 грн. |
Сушилка для одягу Господар розкладна 1000 мм 8 перекладин біла 92-1718 | 926 грн. |
Сушарка для одягу розкладна ГОСПОДАР 1000 мм 8 перекладин біла 92-1718 | 926 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →