Електрочайник Gotie GCS-200B 2200 Вт 1.7 л чорний
Фото 6 |
Gotie GCS-200B 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gotie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gotie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gotie GCS-200B 2200 Вт 1.7 л чорний
Електрочайник Gotie GCS-200B | 1 574 грн. |
Електрочайник Gotie GCS-200B | 1 561 грн. |
Чайник Gotie GCS-200B | 1 701 грн. |
Електрочайник Gotie GCS-200B | 2 052 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →