Компресор GRAD Tools 7043555 24 л
Фото 9 |
GRAD Tools 7043555 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRAD Tools 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRAD Tools.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRAD Tools 7043555 24 л
Усі ціни 7 →Компрессор Grad Tools 7043555 | 6 127 грн. |
Компресор одноциліндровий Grad 1,5 кВт 198л/хв 8бар 24л (7043555) | 6 058 грн. |
Компресор одноциліндровий Grad 1.5 кВт 198 л/хв 8 бар 24л (7043555) 704355 | 6 058 грн. |
Компресор одноциліндровий 1.5кВт 198л/хв 8бар 24л (2 крана) GRAD (7043555) | 4 899 грн. |
Компресор одноциліндровий 1.5кВт 198л/хв 8бар 24л (2 крана) GRAD (7043555) | 6 058 грн. |
Компресор одноциліндровий Grad 1.5 кВт 198 л/хв 8 бар 24л (7043555) | 6 058 грн. |
Компресор Grad (7043555) | 5 657 грн. |
Модификації GRAD Tools 7043555
Ціни на GRAD Tools 7043555 |
---|---|---|---|---|
GRAD Tools 7043555 24 л | від 4 899 грн. | 7 пропозицій | ||
GRAD Tools 7043565 50 л | від 5 590 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →