Кавомолка Graef CM 503
Відео 1Фото 10 |
Graef CM 503 |
|
Продуктивна, ефективна та універсальна кавомолка, що дозволяє подрібнювати зерна кави як у контейнер, так і одразу в портафільтр. В останньому випадку замість чаші для збору кави слід встановити спеціальний тримач, який спочатку передбачений в комплектації пристрою. Серед іншого дана модель відрізняється можливістю тонкого налаштування помелу - апарат має цілих 140 ступенів подрібнення, що дозволяє отримувати свіжомелену каву для заварки практично будь-яким способом, від турки та еспресо до френч-пресу.
Також кавомолка Graef CM 503 може дозувати подрібнений продукт за порціями - від 1 до 12. Сам помел здійснюється металевими жорнами. Встановлений у подрібнювачі млин дозволяє досягти відмінної однорідності та стабільності помелу. Свіжемелата кава, отримана за допомогою даного апарату, набуде справжнього смаку і аромату сортового зерна. При цьому під час роботи він не піддається перегріву, що зберігає харчові смакові властивості подрібнених зерен. Дана кавомолка помітно полегшить приготування смачних та ароматних кавових напоїв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Graef 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Graef.
Купити Graef CM 503
Усі ціни 7 →Кавомолка Graef CM 503 | 7 910 грн. |
Кавомолка Graef Cm 503 Eu | 7 786 грн. |
Кавомолка електрична Graef CM 503 CM503EU | 6 907 грн. |
Graef CM 503 | 9 717 грн. |
Graef CM 503 | 9 954 грн. |
Кофемолка электрическая GRAEF CM 503 CM503EU | 6 903 грн. |
Кавомолка електрична Graef CM 503 | 6 897 грн. |
Модификації Graef CM 503
Ціни на Graef CM 503 |
---|---|---|---|---|
Graef CM 501 | від 6 903 грн. | 5 пропозицій | ||
Graef CM 500 | від 8 707 грн. | 6 пропозицій | ||
Graef CM 503 | від 6 897 грн. | 7 пропозицій | ||
Graef CM 502 | від 6 594 грн. | 4 пропозиції |