Кавомолка Zwilling Enfinigy 53104-601-0
Фото 13 |
Zwilling Enfinigy 53104-601-0 нержавіюча сталь чорний |
|
Практична німецька жорнова кавомолка з великим діапазоном та високою точністю регулювання ступеня подрібнення. Виконана у вертикально-орієнтованому елегантному пластиковому корпусі, займає трохи місця на столі. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року. У порівнянні з більш доступними ножовими моделями, кавомолка Zwilling Enfinigy 53104-601-0 забезпечує набагато кращу однорідність за будь-яких налаштувань дисперсності.
Механізм подрібнення передбачає точне регулювання відстані між жорнами, що дозволяє готувати мелену каву для будь-яких ручних або машинних кавоварок (ідеально сумісна з краплинними машинами сімейства Zwilling Enfinigy). Багатий вибір із 140 ступенів подрібнення створює ідеальні умови для приготування будь-якого рецепту кави/кавового напою. Важливою особливістю цієї машини є низький рівень нагрівання зерен у процесі обробки.
За рахунок цього помел зберігає максимум ароматичних та смакових особливостей, що важливо для високоякісних та елітних сортів зернової кави. За один робочий цикл можна подрібнити зерна на приготування до 12 чашок напою. Кавомолка обладнана контейнером для зерен, а деталі її довговічного жорнового механізму виконані з високолегованої нержавіючої сталі. Комплектується зручним контейнером для збору помелу з кришкою, що щільно закривається.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zwilling 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zwilling.
Купити Zwilling Enfinigy 53104-601-0
Кавомолка Zwilling Enfinigy 531046010 | 6 969 грн. |
Кофемолка электрическая Zwilling Enfinigy 531046010 | 6 181 грн. |
Zwilling Enfinigy 53104-601-0 | 8 358 грн. |
Модификації Zwilling Enfinigy 53104-601-0
Ціни на Zwilling Enfinigy 53104-601-0 |
---|---|---|---|---|
Zwilling Enfinigy 53104-600-0 | від 5 150 грн. | 3 пропозиції | ||
Zwilling Enfinigy 53104-601-0 | від 6 181 грн. | 3 пропозиції |