Зварювальний напівавтомат-інвертор Grand MIG/MMA-360 Professional
 | Очікується у продажу Тип: напівавтомат-інвертор; ручне дугове (ММА); напівавтоматичне (MIG/MAG); Струм зварювання: постійний; Вхідна напруга: 230 В; Мін. вхідна напруга (В): 160; Споживана потужність (кВт): 8.5; Напруга холостого ходу (В): 56; Макс. струм зварювання (А): 360; Макс. струм зварювання (ПВ 100%) (А): 279 |
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Недорогий універсальний зварювальний апарат
Grand MIG/MMA-360 Professional можна розглядати як універсальний апарат, адже він підходить для зварювання як електродами, так і дротом. Широкий діапазон зварювальних струмів (від 30 до 360 А) дозволяє використовувати різні електроди діаметром від 1.6 мм до 6 мм (хоча багато користувачів рекомендують обмежитися «трійками» та «четвірками», при роботі з якими залишається певний «запас» по струму і не перегріваються слабенькі дроти та наконечники), а також дріт діаметром до 1 мм. Передбачена можливість зміни полярності, що дозволяє використовувати не тільки звичайний обміднений дріт, але й флюсовий.
Проста конструкція з набором базових функцій
Хороший бюджетний напівавтомат для гаража
Grand MIG/MMA-360 Professional можна порекомендувати до покупки відразу з кількох причин. Серед них: доступна вартість (як обладнання для даного класу), універсальність, стійка робота при зниженій напрузі (160 В) і можливість варити дротом без балона з вуглекислим газом. Він відмінно підходить для гаража і домашньої майстерні. А ось професіоналам краще дивитися в бік більш «серйозного» обладнання, ніж зварювальні апарати Grand.