Зварювальний інвертор Grand MMA-360K
Відео 5Фото 6 |
Grand MMA-360K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand MMA-360K
Усі ціни 17 →Зварювальний інвертор Grand ММА-360 К (дисплей+кейс) | 3 199 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-360K 113199 | 2 883 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-360К | 2 905 грн. |
Зварювальний інвертор Grand ММА 360 K | 2 636 грн. |
Зварювальний апарат Grand ММА-360К (360 А, дисплей, кейс) | 3 571 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Grand MMA-360K
Ціни на Grand MMA-360K |
---|---|---|---|---|
Grand MMA-340 | від 2 080 грн. | 25 пропозицій | ||
Grand MMA-340K | від 2 420 грн. | 12 пропозицій | ||
Grand MMA-360 | від 2 420 грн. | 19 пропозицій | ||
Grand MMA-360K | від 2 636 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →