Зварювальний інвертор Grand MMA-360
Відео 5Фото 4 |
Grand MMA-360 |
|
Робота при зниженому напрузі (до 160)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand MMA-360
Усі ціни 21 →Зварювальний інвертор Grand ММА-360 | 2 929 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-360 112311 | 2 640 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-360 | 3 041 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-360 A | 2 420 грн. |
Зварювальний апарат Grand ММА-360 | 3 273 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Grand MMA-360
Ціни на Grand MMA-360 |
---|---|---|---|---|
Grand MMA-340 | від 2 080 грн. | 27 пропозицій | ||
Grand MMA-340K | від 2 420 грн. | 12 пропозицій | ||
Grand MMA-360 | від 2 420 грн. | 21 пропозиція | ||
Grand MMA-360K | від 2 636 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →