Зварювальний інвертор Grand MMA-340K
Відео 5Фото 10 |
Grand MMA-340K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand MMA-340K
Усі ціни 12 →Зварювальний інвертор Grand ММА-340 К (дисплей+кейс) | 2 929 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-340K 113198 | 2 643 грн. |
Зварювальний інвертор Grand MMA-340К | 2 526 грн. |
Зварювальний інвертор Grand ММА 340 K | 2 420 грн. |
Зварювальний апарат Grand ММА-340К + Зварювальна маска хамелеон Grand M-60 | 3 870 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Grand MMA-340K
Ціни на Grand MMA-340K |
---|---|---|---|---|
Grand MMA-340 | від 2 080 грн. | 21 пропозиція | ||
Grand MMA-340K | від 2 420 грн. | 12 пропозицій | ||
Grand MMA-360 | від 2 420 грн. | 15 пропозицій | ||
Grand MMA-360K | від 2 636 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →