Шліфувальна машина Grand MShS-225/1700
Фото 11 |
Grand MShS-225/1700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand MShS-225/1700
Усі ціни 6 →Шліфувальна машина Grand МШС-225/1700 | 3 995 грн. |
Шліфувальна машина для стін Grand МШС 225/1700 | 4 355 грн. |
Шліфувальна машина для стін Grand МШС 225/1700 | 4 360 грн. |
Стіношліфувальна машина (ЖИРАФ) GRAND МШС-225/1700 | 4 773 грн. |
Шліфувальна машина для стін Grand МШС 225/1700 | 4 365 грн. |
Шлифовальная машина для стен Grand МШС-225/1700 "Жираф" (контроль оборотов | 4 945 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →