Болгарка Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025
Відео 8Фото 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 |
|
Мобільна, продуктивна і надійна кутова шліфувальна машина з акумуляторним живленням і безщітковим електродвигуном з вражаючою стійкістю до перевантажень. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2021 року. Призначена для активного професійного застосування, а її технічні характеристики і витривалість задовольнять будь-якого майстра. Ця модель орієнтована на виконання значних об'ємів сухих відрізних і шліфувальних операцій по металах (сталі, сплави кольорових металів), натуральному і штучному каменю, бетону, керамічній плитці, твердим пластикам, дереву і композитним матеріалам на його основі.
Крім цього, кутова шліфувальна машина Bosch GWS 180-Li Professional 06019h9025 легко впорається із завданнями зачистки поверхонь і зварних швів. Дозволить швидко виконати монтажно-Демонтажні роботи в польових умовах (без можливості підключення до електромережі). Ключовим елементом конструкції є фірмовий безщітковий двигун, що розвиває високу питому потужність і показує чудовий ККД. Шліфувальна машина розрахована на роботу з відрізними або шліфувальними дисками діаметром 125 мм і дротяними щітками. Система захисту від випадкового включення і плавний запуск інструменту забезпечують безпечну роботу. Комплектується акумулятором GBA 18V (4 А∙год), швидким зарядним пристроєм GAL 18V-40 Professional і пластиковим кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025
Усі ціни 41 →Болгарка (КШМ) Bosch Professional GWS 180-Li (06019H9025) 06019H9025 | 7 259 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch Professional GWS 180-LI у валізі з 1 | 8 449 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 180-LI в чемодане | 10 099 грн. |
Аккумуляторная угловая шлифмашина Bosch GWS 180-LI Professional в чемодане | 6 999 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина Bosch GWS 180-LI (18 В, 4 А*год, 125 мм) (0 | 8 449 грн. |
Модификації Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025
Ціни на Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | від 4 599 грн. | 56 пропозицій | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | від 6 999 грн. | 42 пропозиції | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | від 12 516 грн. | 29 пропозицій |