Теплова гармата Grand TBE-200
Grand TBE-200 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand TBE-200
Усі ціни 14 →Теплова гармата Grand ТВЕ-200 | 1 119 грн. |
Тепловентилятор промисловий Grand TBE GR-200 113576 | 1 010 грн. |
Теплова гармата електрична GRAND TBE-200 | 1 109 грн. |
Теплова гармата електрична GRAND TBE-200 | 1 114 грн. |
Тепловентилятор Grand ТВЕ-200 | 1 166 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Grand TBE-200
Ціни на Grand TBE-200 |
---|---|---|---|---|
Grand TBE-200 | від 1 010 грн. | 14 пропозицій | ||
Grand TBE-280 | від 1 469 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →