Штативи для селфі Grand-X Click
Фото 8 |
Grand-X Click |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand-X 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand-X.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand-X Click
Монопод для селфи Grand-X Deluxe Click 3,5 U-крепление 180-780мм Orange (M | 179 грн. |
Grand-X Deluxe Click 3,5 U- 180-780мм Orange (MPGDJ3CUO) MPGDJ3CUO | 129 грн. |
Grand-X Телескопический монопод Click 3,5 U-крепление 180-780мм Orange (MP | 199 грн. |
Grand-X Телескопический монопод Deluxe Click 3,5 U-крепление 180-780мм Blu | 249 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →