Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи для селфі (selfie stick)   /   Promate

Штативи для селфі Promate MagStick

Фото - Штативи для селфі Promate MagStick
Фото 8
Promate MagStick
Колір
За призначенням
для телефонів
Трансформація в штатив
Мінімальна довжина
290 мм
Максимальна довжина
700 мм
Кількість секцій
5
Тип головки
2D
Максимальне навантаження
300 г
Кнопка спуску затвора
пульт ДК
Матеріал корпуса
метал
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2025
Поворотна головка. Пульт дистанційного керування. Магнітне кріплення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Promate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Promate.

Купити Promate MagStick

Усі ціни 15 →

Телескопічний трипод-монопод Promate MagStick Black (magstick) UA

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Монопод-трипод PROMATE MagStick-Pro

Офіційний партнер Promate
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 999 грн.

Селфі-палиця Promate MagStick Black

Зручність і мобільність на кожен деньPromate MagStick Black — це селфі-палка та трипод в одному пристрої, який важить всього... ще205 грамів і легко поміщається навіть у невелику сумку. Завдяки компактній довжині у складеному вигляді (всього 290 мм), ви завжди зможете взяти її з собою у подорож, прогулянку чи на будь-який захід. Міцне поєднання алюмінієвого сплаву та пластику дозволяє не
Soho.com.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
1 239 грн.

Телескопічний трипод-монопод Promate MagStick Black (magstick)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
1 299 грн.

Promate Селфі-палиця Promate MagStick Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Promate MagStick

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна

Подвійне завдання

Promate MagStick — це селфі-палка й водночас складна тринога для фото- і відеозйомки зі смартфона з кріпленням MagSafe. Офіційно підтримуються всі моделі iPhone, починаючи з 12-ї серії, а для Android можна використовувати магнітний чохол. Найпотужніший комерційний магніт N52 забезпечує притягання силою 52 мегаерстед.

Десятиметровка

Смартфон фіксується з можливістю обертання на 360° — зручно як для фронтальної, так і для основної камери. Телескопічна штанга висувається до 70 см, дозволяючи захопити не лише себе, а й довколишню обстановку. Зйомку можна запускати й зупиняти за допомогою комплектного Bluetooth-пульта з радіусом дії до 10 м.

Тримає навантаження

У режимі селфі пульт кріпиться прямо на палку. Корпус монопода виконано з алюмінію і важить близько 200 г, а потужний неодимовий магніт надійно утримує пристрої вагою до 300 г. Цього достатньо для смартфона з додатковими аксесуарами: мікрофоном, спалахом або зовнішнім накопичувачем. У складеному вигляді довжина палки становить лише 17 см.