Циркуляційний насос GRANDFAR UP50-16F-280 16 м DN 50 280 мм (GF1072)
GRANDFAR UP50-16F-280 16 м
DN 50
280 мм
продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:22980 л/год
Макс. напір:16 м
Споживана потужність:1300 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики UP50-16F-280
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANDFAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANDFAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GRANDFAR UP50-16F-280
Ціни на GRANDFAR UP50-16F-280 |
---|---|---|---|---|
GRANDFAR UP50-9F-280 9 м DN 50 280 мм | від 7 040 грн. | 1 пропозиція | ||
GRANDFAR UP32-12-220 12 м DN 32 220 мм | від 5 550 грн. | 1 пропозиція | ||
GRANDFAR UP50-12F-280 12 м DN 50 280 мм | від 7 670 грн. | 1 пропозиція | ||
GRANDFAR UP65-12F-300 12 м DN 65 300 мм | від 10 000 грн. | 1 пропозиція | ||
GRANDFAR UP50-16F-280 16 м DN 50 280 мм | від 8 930 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →