Вантажна шина Greentrac GTRS1 315/70 R22.5 156L
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Greentrac GTRS1 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greentrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greentrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greentrac GTRS1 315/70 R22.5 156L
Greentrac GTRS1 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 13 850 грн. |
Greentrac GTRS1 рульова рульова (315/70R22,5 156/150L) 403543 | 13 884 грн. |
Шина Greentrac GTRS1 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L PR18 | 15 498 грн. |
Відеоогляди