Вантажна шина Greentrac GTRS1 385/55 R22.5 160K
Відео 1Фото 8 |
Виберіть розмір вантажної шини
Greentrac GTRS1 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greentrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greentrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greentrac GTRS1 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 10 →Greentrac GTRS1 (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR | 14 400 грн. |
Вантажна шина GREENTRAC GTRS1 (рульова) 385/55R22.5 160K | 14 348 грн. |
Greentrac GTRS1 (385/55R22.5 160K) | 14 659 грн. |
Грузовые шины Greentrac GTRS1 (прицепная) 385/55 R22.5 160K 20PR 100242480 | 14 664 грн. |
GREENTRAC Вантажна шина GREENTRAC GTRS1 (рульова) 385/55R22.5 160K | 14 416 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди