Комутатор GreenVision GV-015-D-06+2P (21310)
Фото 5 |
GreenVision GV-015-D-06+2P |
|
2 режими роботи: стандартний та режим збільшеної дальності передачі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-015-D-06+2P
Комутатор мережевий Greenvision GV-015-D-06+2P | 1 189 грн. |
Greenvision Комутатор мережевий Greenvision GV-015-D-06+2P | 1 189 грн. |
GreenVision POE GV-015-D-06+2P | 1 189 грн. |
Комутатор мережевий POE Green Vision GV-015-D-06+2P (LP21310) | 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →