Холодильник Grifon DFN-185W білий
Фото 11 |
Grifon DFN-185W білий білий нержавіюча сталь |
|
Бренд Grifon пропонує недорогий двокамерний холодильник з гарною місткістю та всім необхідним обладнанням для ефективної роботи. Загальний корисний обсяг складає 310 літрів, при цьому більшу частину (224 л) займає холодильна камера. Вона має три полиці із загартованого скла для розміщення продуктів та посуду, контейнер для зберігання овочів та фруктів, бічні полиці та внутрішнє освітлення.
Великою перевагою є можливість перевішування дверей. Це означає, що ви можете самостійно вибирати бік розташування петель і, відповідно, відчинення дверцят залежно від планування кухні. У нижній частині Grifon DFN-185W розташована морозильна камера. Вона має корисний об'єм 86 л і пропонує три висувні полиці для зберігання продуктів. Продуктивність морозилки сягає 6 кг на добу, а цілому холодильник здатний зберігати оптимальну температуру за відсутності електроенергії протягом 17 годин. Крім цього, варто відзначити приховані дверні ручки, рівень шуму під час роботи 41 дБ та клас енергоспоживання A+ – техніка споживає по 0.8 кВт електрики на добу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Купити Grifon DFN-185W білий
Усі ціни 18 →Холодильник Grifon DFN-185W | 12 999 грн. |
Холодильник Grifon DFN-185W | 12 001 грн. |
Холодильник Grifon DFN-185W | 12 999 грн. |
Холодильник Grifon DFN-185W | 12 357 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Grifon DFN-185W | 12 126 грн. |
Модификації Grifon DFN-185W
Ціни на Grifon DFN-185W |
---|---|---|---|---|
Grifon DFN-185W білий | від 12 001 грн. | 18 пропозицій | ||
Grifon DFN-185X нержавіюча сталь | від 14 088 грн. | 13 пропозицій |