Витяжка Grifon GR DOM JUSTO 60 WH білий
Grifon GR DOM JUSTO 60 WH білий 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon GR DOM JUSTO 60 WH білий
Усі ціни 25 →Grifon Grifon GR DOM JUSTO 60 WH | 4 599 грн. |
Кухонна витяжка Grifon GR DOM JUSTO 60 WH | 4 599 грн. |
Витяжка Grifon GR DOM JUSTO 60 WH | 4 599 грн. |
Витяжка купольна Grifon GR Dom Justo 60 WH | 3 376 грн. |
Вытяжка Grifon Gr Dom Justo 60 Wh | 3 159 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Grifon GR DOM JUSTO 60 WH
Ціни на Grifon GR DOM JUSTO 60 WH |
---|---|---|---|---|
Grifon GR DOM JUSTO 60 WH білий | від 2 957 грн. | 26 пропозицій | ||
Grifon GR DOM JUSTO 60 BL чорний | від 3 522 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →