Витяжка Grifon GR SL MOD 2013 60 BL чорний
Фото 4 |
Grifon GR SL MOD 2013 60 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon GR SL MOD 2013 60 BL чорний
Усі ціни 30 →Grifon Grifon GR SL MOD 2013 60 BL | 7 699 грн. |
Кухонна витяжка Grifon GR SL MOD 201360 BL | 7 699 грн. |
Витяжка Grifon GR SL MOD 2013 60 BL | 7 699 грн. |
Витяжка похила Grifon GR SL Mod 2013 60 BL | 6 584 грн. |
Вытяжка Grifon Gr Sl Mod 2013 60 Bl | 6 516 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Grifon GR SL MOD 2013 60 BL
Ціни на Grifon GR SL MOD 2013 60 BL |
---|---|---|---|---|
Grifon GR SL MOD 2013 60 WH білий | від 6 490 грн. | 40 пропозицій | ||
Grifon GR SL MOD 2013 60 BL чорний | від 6 124 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →