Водонагрівач Grohe Red Duo L-Size (C)
Відео 1Фото 8 |
Grohe Red Duo L-Size (C) 4 л7 л |
|
Цей комплект включає в себе змішувач, фільтруючий картридж для води і бак водонагрівача. Виробник позиціонує даний комплект як можливість позбутися від чайника на кухні. В режимі очікування споживання потужності 15 Вт.
Максимальна температура води +100°C (окріп). Автоматична підтримка температури. Змішувач буває в двох кольорах, хром і сріблястий (суперсталь).
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Red Duo L-Size (C)
Усі ціни 6 →Grohe Red Duo 30079001 | 70 320 грн. |
Grohe Red Duo 30079001 | 72 078 грн. |
Grohe Red Duo 30079001 | 73 836 грн. |
Grohe Red Duo Supersteel 30079DC1 | 76 000 грн. |
Grohe Red Duo Supersteel 30079DC1 | 77 900 грн. |
Grohe Red Duo Supersteel 30079DC1 | 79 800 грн. |
Відеоогляди
Модификації Grohe Red Duo L-Size (C)
Ціни на Grohe Red Duo L-Size (C) |
---|---|---|---|---|
Grohe Red Duo M-Size (C) | від 41 976 грн. | 27 пропозицій | ||
Grohe Red Duo L-Size (C) | від 70 320 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →