Інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus
Growatt SPF 6000 ES Plus
Основне
Тип пристроюавтономний інвертор (off-grid)
Комплектаціятільки інвертор
Тип мережі1 фаза (230 В)
Максимальний ККД93 %
Вихід AC
Номінальна потужність6000 ВА
Форма вихідного сигналучиста синусоїда
Батареї та зарядка DC
Напруга підключення48 В
Кількість батарейних входів1 шт.
Максимальний струм заряду100 А
Сонячні панелі PV
Макс. потужність8 кВт
Робоча напруга PV120 – 450 В
Контролер2xMMPT шт.
Кількість стрингів1 шт.
Функції та управління
Функціїфункція ДБЖ / 10 мс /
підключення генератора
паралельне підключення / до 6 пристроїв /
Інтерфейси управлінняWi-Fi
Захистзахист від зворотної полярності
захист від короткого замикання
захист від ↑ або ↓ напруги батареї
захист від перевантаження
захист від перегріву
Загальне
Дисплеймонохромний
Охолодженняактивне (вентилятори)
Клас захисту корпусуIP20
Робоча температура0 °C ~ +55 °C
Габарити395x460x132 мм
Вага13.5 кг
Офіційний сайтgrowatt.tech
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інвертор для складання сонячних систем енергопостачання, що обслуговують житлові або комерційні об'єкти. Прилад має номінальну потужність 6000 Вт (короткочасне пікове навантаження може досягати 12000 Вт). У інвертора Growatt SPF 6000 ES Plus є два контролери MPPT, що дозволяють підключати сонячні панелі загальною потужністю до 8 кВт (робоча напруга 120 – 450 В).
Вхід для батарей призначений для підключення акумуляторних батарей з напругою 48 В. Цей інвертор також може працювати з генератором. При відсутності напруги в мережі 230 В прилад миттєво (за 10 мс) перемикається на роботу від альтернативних джерел живлення. Пристрій має комплекс захисних систем, що забезпечують безпеку. Для керування або налаштування можна використовувати дисплей на передній панелі. Передбачена можливість дистанційного керування (у приладу є модуль Wi-Fi).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Growatt 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Growatt.
Усі ціни 25 →
Автономний сонячний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus, 6000W
Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Автономний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus 6kW 48V 2 MPPT 230V 1-ph (SPF6000ESPLUS) SPF6000ESPLUS
Автономний інвертор Growatt SPF 6000 ES Plus 6kW 48V 2 MPPT 230V 1-ph (SPF6000ESPLUS) / Growatt / Автономний / 6000 W / 48 V... ще/ 60 міс. / 00-00083062
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Growatt SPF6000ESP
Mallprix.comМенше року
Гарантія: 12 міс. від виробника
Автономний сонячний інвертор Growatt 6000W 48V 100A SPF 6000ES Plus (SPF6000ESP)