Свердловинний насос Grundfos SQ 3-65
Відео 28 |
Grundfos SQ 3-65 42 м 3.36 м³/год , 1 1/4"50 м 1.5 м³/год , 1 1/4"50 м 7.44 м³/год , 1 1/2"55 м 4.38 м³/год , 1 1/4"56 м 3.5 м³/год , 1 1/4"64 м 9 м³/год , 1 1/4"65 м 3 м³/год , 1 1/4"67 м 7.44 м³/год , 1 1/2"68 м 3 м³/год , 1 1/4"74 м 3.5 м³/год , 1 1/4"74 м 4.4 м³/год , 1 1/4"83 м 7.44 м³/год , 1 1/2"89 м 3 м³/год , 1 1/4"94 м 1.6 м³/год , 1 1/4"105 м 3 м³/год , 1 1/4"106 м 7.5 м³/год , 1 1/4"110 м 4.4 м³/год , 1 1/4"118 м 1.5 м³/год , 1 1/4"120 м 1.6 м³/год , 1 1/4"130 м 3 м³/год , 1 1/4"130 м 4.4 м³/год , 1 1/4"166 м 1.5 м³/год , 1 1/4"200 м 1.68 м³/год , 1 1/4" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundfos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundfos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundfos SQ 3-65
Усі ціни 10 →Глибинний насос Grundfos SQ 3-65 (96510207) 96510207 | 45 411 грн. |
Grundfos SQ 3-65 | 38 500 грн. |
Grundfos Grundfos SQ 3-65 (96510207) 96510207 | 53 406 грн. |
Grundfos SQ 3-65 96510207 | 40 739 грн. |
Grundfos Sq 3-65 | 37 200 грн. |
ще 5 пропозицій
1 1 2 13 |
Купили такий самий 20 років тому, купували пакет grundfos(бак із запасом води при відключенні світла(назви не пам'ятаю) і електричний регулятор води) годину качав воду на 2 контури(хата і кухня) з колодязя глибиною ~37 метрів. Якщо цікавити де купували, то купували в Польщі на той час. Довговічність і якість товару, ціна зависока але це варто заплатити 1 раз, і не переживати. Будемо ставити новий такий самий. Їх немає, лише може ціна але це того коштує заплативши 1 раз і не переживати. користуюся Grundfos SQ 3-40 більше року |
Показано 1 з 18 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Grundfos SQ 3-65
Ціни на Grundfos SQ 3-65 |
---|---|---|---|---|
Grundfos SQ 2-35 | від 37 431 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 1-50 | від 37 730 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQ 5-35 | від 42 957 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 3-40 | від 29 360 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos SQ 3-65 | від 37 200 грн. | 10 пропозицій | ||
Grundfos SQ 7-40 | від 56 523 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 2-55 | від 29 080 грн. | 10 пропозицій | ||
Grundfos SQ 5-50 | від 46 720 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos SQ 2-115 | від 49 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Grundfos SQ 3-105 | від 48 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SQ 3-55 | від 33 120 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos SQ 5-60 | від 58 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Grundfos SQ 2-70 | від 35 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SQ 1-65 | від 34 835 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos SQ 2-85 | від 36 320 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos SQ 5-70 | від 48 880 грн. | 8 пропозицій | ||
Grundfos SQ 3-80 | від 35 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Grundfos SQ 1-80 | від 55 057 грн. | 2 пропозиції | ||
Grundfos SQ 1-95 | від 57 379 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 2-100 | від 48 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Grundfos SQ 3-95 | від 48 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Grundfos SQ 1-110 | від 52 330 грн. | 1 пропозиція | ||
Grundfos SQ 1-155 | від 75 697 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →