Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Гідроакумулятори   /   Reflex

Гідроакумулятор Reflex N 800

Фото - Гідроакумулятор Reflex N 800
Відео 20
Reflex N 800
Тип
гідроакумулятор
Монтаж
вертикальний
Об'єм
800 л
Максимальний робочий тиск
6 бар
Діаметр з'єднання
1"
Матеріал бака
вуглецева сталь
Габарити
1995x740x740 мм
Вага
103 кг
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reflex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reflex.

Купити Reflex N 800

Усі ціни 8 →

Reflex Reflex N 800, 6 бар, серый (8218500)

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
64 841 грн.

Розширювальний бак для опалення Reflex N 800 6 бар сірий 8218500

Розширювальний бак для опалення Reflex N 800 6 бар сірий ми пропонуємо вибрати та придбати від бренду Reflex у каталог інт... щеернет магазину опалювальних товарів Теплорадість Наші співробітники нададуть для вас гарні компоненти зверніться до чату на сайті або наберіть (067) 478-51-55. Також, обери Розширювальні баки для сонячних систем від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Розширювальний бак для опалення Reflex N 800 6 бар сірий уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradist реалізує постачання в Рівне, Мелітополь, Кропивницький та в інші міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись

Розширювальний бак Reflex N, 800 л, 6 бар

Розширювальний бак Reflex 800 л, 6 бар Розширювальний бак Reflex N 800, має об'єм 800 л. Застосовується в закритих опалювальн... щеих або охолоджувальних системах. Може використовуватися як в приватних будинках так і в промислових будівлях. Бак виготовлений із сталі високої якості з епоксидним покриттям, що робить його несприйнятливим до корозії, впливу навколишнього середовища і високих
Teplokram.com.uaЗ нами 4 роки
(Івано-Франківськ)
Під замовлення
Поскаржитись
66 894 грн.

Reflex N 800

Nasos-m.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
54 208 грн.

Розширювальний бак для систем опалення Reflex N 800, 6 bar 8218500

Reflex N 800: Максимальна стабільність для великих об'єктів. Потужне рішення для опалення великих приватних будинків і комерц... щеійних будівель. Підлоговий розширювальний бак Reflex N 800 (800 літрів) гарантує сталість тиску в системі, ефективно компенсуючи розширення теплоносія. Німецька збірка, міцний сталевий корпус і якісна мембрана забезпечують довгі роки безаварійної роботи під тиском
Blagbaza.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
58 000 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Reflex N 800

Модификації Reflex N 800

Ціни на Reflex N 800
Reflex N 8 від 1 590 грн.6 пропозицій
Reflex N 12 від 1 700 грн.7 пропозицій
Reflex N 18 від 1 820 грн.7 пропозицій
Reflex N 25 від 2 290 грн.7 пропозицій
Reflex N 35 від 2 688 грн.10 пропозицій
Reflex N 200 від 11 360 грн.9 пропозицій
Reflex N 250 від 15 083 грн.8 пропозицій
Reflex N 300 від 18 457 грн.9 пропозицій
Reflex N 400 від 23 383 грн.7 пропозицій
Reflex N 500 від 28 636 грн.10 пропозицій
Reflex N 600 від 41 451 грн.8 пропозицій
Reflex N 800 від 54 208 грн.8 пропозицій
Reflex N 1000 від 66 497 грн.9 пропозицій
Відеоогляди