Електрочайник Grundig WK 5620 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь (GMS0710)
Фото 6 |
Grundig WK 5620 2020 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grundig 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grundig.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grundig WK 5620 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Елеткрочайник Grundig WK 5620 GMS0710 | 2 451 грн. |
Элеткрочайник Grundig WK 5620 GMS0710 | 2 447 грн. |
Елеткрочайник Grundig WK 5620 GMS0710 | 2 441 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →