Електрочайник Grunhelm EKS-1855SC золотистий
Grunhelm EKS-1855SC 2021 рікподвійні стінки золотистий червоний |
|
Класична модель, яка може бути хорошим варіантом електрочайника, коли потрібно швидко закип'ятити збільшений об'єм води. Так за один підхід можна нагрівати до 2,5 літрів рідини. Навіть за умови кип'ятильника середньої потужності (1800 Вт) вода досягає нагрівання 100 ° C дуже швидко. Секрет цієї моделі полягає у використанні енергоефективної конструкції. Подвійні стінки добре утримують тепло, що знижує час нагрівання і зменшує енергоспоживання.
Електрочайник Grunhelm EKS-1855SC має покращене внутрішнє оздоблення. Для нагрівальної колби використано якісну нержавіючу сталь. Нержавіюча сталь передбачена навіть на внутрішній стороні кришки. При цьому чайник є порівняно недорогим – це одна з найдоступніших за ціною моделей із повністю сталевою внутрішньою колбою збільшеного обсягу. Для доступу до чаші використовується зручний пружинний замок. Виробник пропонує два варіанти даного електрочайника: золотистий та червоний. Стильний дизайн додасть кухонному куточку краси та комфорту. Щоб зробити пристрій більш надійним, нагрівач вбудований захист від перегріву. Автовідключення подбає, щоб вода не википала з колби, якщо прилад залишиться без нагляду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm EKS-1855SC золотистий
Усі ціни 26 →Grunhelm Grunhelm EKS-1855SC | 659 грн. |
Електрочайник Grunhelm EKS-1855SC | 578 грн. |
Электрочайник Grunhelm EKS-1855SC | 543 грн. |
Електрочайник Grunhelm EKS-1855SC | 519 грн. |
Grunhelm EKS-1855SC | 519 грн. |
Модификації Grunhelm EKS-1855SC
Ціни на Grunhelm EKS-1855SC |
---|---|---|---|---|
Grunhelm EKS-1855SC золотистий | від 490 грн. | 26 пропозицій | ||
Grunhelm EKS-1855SR червоний | від 490 грн. | 13 пропозицій |