Бойлер Grunhelm GBH B-50DD
Grunhelm GBH B-50DD |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GBH B-50DD
Бойлер Grunhelm GBH B-50DD | 5 334 грн. |
Grunhelm Бойлер Grunhelm GBH B-50DD | 5 334 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Grunhelm GBH B-50DD | 5 334 грн. |
Бойлер Grunhelm GBH B-50DD, 50л. | 5 334 грн. |
Купував цей бойлер у червні 2022 року. У жовтні він потік. Гарантійний сервіс – просто жахливий. На гарячу лінію можна додзвонитися лише з десятого разу. Сервіс який у м. Запоріжжі, чекали тиждень, після чого прийшов майстер підтягнув два болти та пішов. За півгодини він знову потік. Тепер чекаємо на запчастини, як сказали в сервісі, термін поставки від двох тижнів. Немає Потік через 4 місяці |
якості немає Тихий нагрів. Пропрацював 2 роки 3 місяці та потік. до цього стояв бойлер іншої фірми майже 8 років. Ozman144@ gmail.com Ozman1: користуюся Grunhelm GBH B-80DD більше року |
Додати відгук
Модификації Grunhelm GBH B-50DD
Ціни на Grunhelm GBH B-50DD |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GBH B-50DD | від 5 334 грн. | 4 пропозиції | ||
Grunhelm GBH B-80DD | від 5 300 грн. | 11 пропозицій | ||
Grunhelm GBH B-100DD | від 6 179 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →