Медіаплеєр Grunhelm GX-96 Mini
Grunhelm GX-96 Mini 2022 рікMiracast |
|
ТБ-приставку бренду Grunhelm, що дебютувала у продажу влітку 2022 року, можна віднести до рішень на стику початкового і середнього цінового сегменту. Вона оснащена 4-ядерним процесором Amlogic S905W, який здатний декодувати відео з роздільною здатністю Ultra HD (при частоті зміни кадрів до 30 к/с). Підвищити швидкодію моделі покликані 2 ГБ оперативної пам'яті, а для встановлення додатків та ігор є вбудований накопичувач на 16 ГБ.
Медіаплеєр Grunhelm GX-96 Mini працює у зв'язці з оболонкою Android з відкритим кодом. Її інтерфейс адаптований під великі телевізійні екрани, а самим користувачам пропонується максимальна гнучкість у налаштуваннях та керуванні. Для підключення до інтернету передбачено як LAN-порт з пропускною здатністю 100 Мбіт/с, так і бездротовий модуль Wi-Fi 4 (802.11n). До бонусів ТВ-бокса відноситься непоганий набір інтерфейсів, адже крім HDMI тут є пара USB 2.0, які можна використовувати для підключення мишки або клавіатури (наприклад, якщо можливостей комплектного пульта дистанційного керування буде недостатньо), флешок, зовнішніх вінчестерів і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GX-96 Mini
Усі ціни 14 →Медіаплеєр Grunhelm GX-96 mini | 899 грн. |
Медіаплеєр Grunhelm GX-96 mini | 983 грн. |
Медіаплеєр Grunhelm GX-96 Mini S905W 2GB/16GB | 920 грн. |
Смарт Тв приставка (Smart Box) Grunhelm GX-96 mini 2/16 | 1 199 грн. |
Смарт ТВ Приставка Grunhelm GX-96 mini, Android 7.1, 4 ядра, 2/16 Гб | 1 771 грн. |