Медіаплеєр Tanix W2 32 Gb
Відео 22Фото 8 |
Tanix W2 32 Gb |
|
Компактний мультимедійний стаціонарний UltraHD/4K-плеєр з невеликим дисплеєм, підтримкою бездротових мереж Wi-Fi 5 і кабельних з'єднань Fast Ethernet. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії. Такий девайс здатний забезпечити відтворення всіх популярних форматів медіаконтенту, у т.ч. UltraHD/4К-відео з роздільною здатністю 3840х2160 (до 60 к/с).
Підтримує виведення якісної картинки з розширеним динамічним діапазоном HDR10 та HDR10+. Функціональна прошивка медіаплеєра Tanix W2 32 Gb заснована на операційній системі Android 11 і має повний доступ до магазину додатків Google Play, з якого користувач може встановлювати будь-які програми та ігри. Може працювати з будь-якими актуальними стрімінговими сервісами, включаючи Netflix, Amazon Prime, Megogo, Sweet.tv, Kyivstar TV та інші.
Апаратно декодує файли компресовані з використанням алгоритмів H.265 і AV1. Оснащений двома USB портами, з яких один високошвидкісний USB 3.2 Gen1. Повноцінно підтримує відтворення контенту з USB Flash, USB HDD та USB SSD-накопичувачів. В основі апаратної конфігурації плеєра лежить 4-ядерний ARM CPU Amlogic S905W2 (2 Гб оперативної пам'яті LPDDR4 та 16 Гб постійної пам'яті eMMC). Його графічне ядро Mali-G31 MP2 показує середній рівень продуктивності у 3D-іграх і бездоганно справляється з 2D-графікою. Підтримка Bluetooth 5.0 робить можливим використання бездротових навушників, клавіатур та мишей.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tanix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tanix.
Купити Tanix W2 32 Gb
Усі ціни 7 →TANIX Tanix W2 4/32 DDR (S905W2) ANDROID 11.0 | 1 399 грн. |
Налаштована Смарт ТВ Приставка Tanix W2 4/32GB ANDROID TV 11.0 (ATV) Amlog | 1 349 грн. |
Смарт ТВ Приставка Tanix W2 4/32GB ANDROID TV 11.0 (ATV) Amlogic S905W2 W2 | 1 349 грн. |
Смарт ТВ Приставка Tanix W2 4/32GB Amlogic S905W2 W2 Android 11 (Android S | 1 249 грн. |
Смарт ТВ приставка Tanix W2 4/32 Smart TV Amlogic S905W2 | 1 390 грн. |
Медіаплеєр Tanix W2 4/32 DDR (S905W2) ANDROID 11.0 | 1 555 грн. |
Медіаплеєр Смарт ТВ цифрова приставка для телевізора Tanix W2 4/32 Гб Smar | 2 049 грн. |
Модификації Tanix W2 32 Gb
Ціни на Tanix W2 32 Gb |
---|---|---|---|---|
Tanix W2 16 Gb | від 930 грн. | 15 пропозицій | ||
Tanix W2 32 Gb | від 1 249 грн. | 8 пропозицій | ||
Tanix W2 64 Gb | від 1 420 грн. | 6 пропозицій |