Велосипед GT Grade Expert 2023 frame 58 (SKE-54-18)
Фото 4 |
GT Grade Expert 2023 frame 58 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GT Grade Expert 2023 frame 58
Велосипед 28" GT Grade Expert (2023) green 58 (180-188 см) SKE-54-18 | 57 280 грн. |
Велосипед 28 Gt Grade Expert рама - 58см Jde SKE-54-18 | 57 281 грн. |
Велосипед 28" GT Grade Expert , рама 58см, JDE SKE-54-18 | 57 280 грн. |
GT Велосипед GT Grade Expert 28" рама 58см (2023) Бирюзовый SKE-54-18 | 57 280 грн. |
Модификації GT Grade Expert 2023 frame 58
Ціни на GT Grade Expert 2023 frame 58 |
---|---|---|---|---|
GT Grade Expert 2023 frame 48 | від 57 280 грн. | 6 пропозицій | ||
GT Grade Expert 2023 frame 51 | від 57 280 грн. | 7 пропозицій | ||
GT Grade Expert 2023 frame 58 | від 57 280 грн. | 5 пропозицій |