Велосипед Cyclone GSX 2024 frame 54
Фото 21 |
Cyclone GSX 2024 frame 54 рама 54рама 56 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone GSX 2024 frame 54
Велосипед 28" Cyclone GSX (2024) фиолетовый 54 (167-177 см) 24-001 | 51 988 грн. |
Велосипед Cyclone 700c-GSX 54 - Фіолетовий 24-001 | 51 988 грн. |
Cyclone Велосипед Cyclone GSX 700c размер рамы 54 см 2024 Фиолетовый 24-00 | 51 988 грн. |
Велосипед 28 Cyclone GSX 2024 18 фиолетовый 24-001 | 50 720 грн. |
Модификації Cyclone GSX 2024 frame 54
Ціни на Cyclone GSX 2024 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Cyclone GSX 2024 frame 54 | від 50 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Cyclone GSX 2024 frame 56 | від 50 720 грн. | 5 пропозицій |