Велосипед Cyclone GSX 2022 frame 54
Відео 3Фото 5 |
Cyclone GSX 2022 frame 54 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone GSX 2022 frame 54
Усі ціни 9 →Велосипед 28" Cyclone GSX (2022) черный (мат) 54 (167-177 см) 22-006 | 45 000 грн. |
Cyclone Велосипед Cyclone GSX 28" размер М рама 54 см 2022 Серый 22-009 | 46 125 грн. |
Велосипед Cyclone 700c-GSX 54 (47cm) Чорний 22-006 | 46 125 грн. |
Велосипед 28 Cyclone GSX 2022 21 черный 22-006 | 45 000 грн. |
Велосипед CYCLONE 700c-GSX 54 (47cm) сірий (22-009) 22-009 | 46 125 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Cyclone GSX 2022 frame 54
Ціни на Cyclone GSX 2022 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Cyclone GSX 2022 frame 52 | від 45 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Cyclone GSX 2022 frame 54 | від 45 000 грн. | 9 пропозицій | ||
Cyclone GSX 2022 frame 56 | від 45 000 грн. | 5 пропозицій |