Велошина Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6
Фото 7 |
Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6 26x2.1"28x1.6" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schwalbe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schwalbe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6
Покрышка 28x1.60 (42-622) Schwalbe HURRICANE Performance, RaceGuard B/B-SK | 1 190 грн. |
Schwalbe Покрышка 28x1.60 (42-622) Schwalbe HURRICANE Performance, RaceGua | 1 176 грн. |
Покрышка 28x1.60 (42-622) Schwalbe HURRICANE Performance, RaceGuard B/B-SK | 1 176 грн. |
Велопокришка SCHWALBE 28x1.60 (42-622) HURRICANE Performance, RaceGuard B/ | 1 176 грн. |
Модификації Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6
Ціни на Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane RaceGuard 26x2.1 | від 1 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Schwalbe Hurricane RaceGuard 28x1.6 | від 1 176 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо