Блок живлення GTL ATX PSU GTL-400-120
Фото 5 |
GTL ATX PSU GTL-400-120 400 Вт500 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTL ATX PSU GTL-400-120
Усі ціни 11 →Блок живлення GTL (GTL-400-120) 400W 120mm GTL-400-120 | 579 грн. |
Блок питания GTL 400W (GTL-400-120) GTL-400-120 | 524 грн. |
Блок питания GTL 400W, 120mm, 20+4pin, 1x4pin, SATA х 2, Molex 2x4pin, каб | 694 грн. |
GTL 400W (GTL-400-120) | 579 грн. |
GTL 400W 120mm (GTL-400-120) gtl-400-120 | 579 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації GTL ATX PSU
Ціни на GTL ATX PSU |
---|---|---|---|---|
GTL ATX PSU GTL-400-120 | від 524 грн. | 11 пропозицій | ||
GTL ATX PSU GTL-500-120 | від 707 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →