Блок живлення Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU |
|
Цей блок живлення з лінійки PK-D від популярного виробника Deepcool відрізняються гарною сумісністю з продуктивними комп'ютерними комплектуючими. Моделі надано сертифікат 80 PLUS Bronze, що дозволяє помітно мінімізувати витрату електроенергії, яка перетворюється на тепло. Система електропостачання побудована із застосуванням гідродинамічного підшипника, який тепер обертатиметься з мінімальним рівнем шуму.
Підшипниковий вузол гарантовано відпрацює 100 000 годин. Підключення проводів є класичним без можливості від'єднання від плати. Але комп'ютерний блок живлення Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU має кабелі з плоскою конструкцією. Це гнучкі шлейфи, які легко простягати корпусом ПК. Ця модель сумісна з потужними ігровими збірками. Система електропостачання використовує чотири роз'єми PCI 6+2 pin, даючи можливість якісно заживити комбінований відеоадаптер просунутого класу. Також є відразу два роз'єми EPS 12V 4+4 pin, що дозволяє підключити потужний процесор з гарною системою охолодження. Блок живлення є доступним за ціною рішенням для продуктивних ПК із геймерським оснащенням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Купити Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Усі ціни 38 →Deepcool PK650D 650W (R-PK650D-FA0B-EU) R-PK650D-FA0B-EU | 2 899 грн. |
Блок живлення DeepCool PK650D (R-PK650D-FA0B-EU) 650W R-PK650D-FA0B-EU | 2 899 грн. |
Блок живлення Deepcool PK650D (R-PK650D-FA0B) | 3 349 грн. |
Блок живлення DeepCool PK650D (R-PK650D-FA0B-EU) | 2 899 грн. |
Блок питания DeepCool PK650D (R-PK650D-FA0B-EU) | 2 899 грн. |
Купив собі такий. Насправді кулер тут галасливий. Зняв відео відправив deepcool, сказали, що це нормально Ну, по пульсації він краще ніж мій старий chieftec ctg750c. Подобається зовнішній вигляд та проводи шлейфи. В міру жорсткості. Дуже галасливий, якщо ви працюєте в тиші, то вам явно він не підійде, для офісу або якщо граєте в навушниках, я думаю, буде норм. Mur4ik: користуюся Deepcool R-PK550D-FA0B-EU менше місяця |
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK600D-FA0B-EU | від 2 637 грн. | 30 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 2 684 грн. | 41 пропозиція | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | від 2 955 грн. | 45 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 3 020 грн. | 31 пропозиція | ||
Deepcool PK-D R-PK800D-FA0B-EU | від 3 092 грн. | 48 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK850D-FA0B-EU | від 3 514 грн. | 39 пропозицій |