Подрібнювач садовий GTM DCH6 (83209)
Відео 1Фото 10 |
GTM DCH6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM DCH6
Усі ціни 12 →Садовий бензиновий подрібнювач 25 к.с GTM DCH6 гілки до 180 мм (DCH6) | 313 200 грн. |
Садовый бензиновый измельчитель GTM DCH6 83209 | 313 201 грн. |
Садовый измельчитель Gtm DCH6 | 267 334 грн. |
Садовий бензиновий подрібнювач 25 к.с GTM DCH6 гілки до 180 мм (DCH6) 8320 | 300 577 грн. |
Подрібнювач бензиновий GTM DCH6 (83209) | 269 000 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →