Подрібнювач садовий GTM LC80PTO
Відео 1Фото 3 |
GTM LC80PTO |
|
Працює від валу відбору потужності трактора (від 16 л.с.). Двигуна у комплекті немає.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM LC80PTO
Усі ціни 20 →Подрібнювач гілок дроворуб GTM LC80PTO для ВВП трактора | 41 898 грн. |
Садовий подрібнювач для ВВП трактора GTM LC80PTO (82921) 82921 | 41 890 грн. |
Подрібнювач гілок дроворуб GTM LC80PTO від ВВП трактора 82921 | 40 210 грн. |
Подрібнювач гілок дроворуб GTM LC80PTO для ВВП трактора | 39 999 грн. |
Подрібнювач GTM LC-80PTO на ВВП трактора, діам.гілок до 8см, 2 вала з 6 но | 37 999 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →