Подрібнювач садовий GTM P4206 (83208)
Відео 1Фото 7 |
GTM P4206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM P4206
Усі ціни 12 →Садовий бензиновий подрібнювач 15 к.с GTM P4206 гілки до 150 мм (P4206) | 75 999 грн. |
Садовый бензиновый измельчитель GTM P4206 83208 | 83 798 грн. |
Бензиновий садовий подрібнювач GTM P4206 (15 к.с.) (83208) 83208 | 83 790 грн. |
Садовий бензиновий подрібнювач 15 к.с GTM P4206 гілки до 150 мм (P4206) | 75 999 грн. |
Подрібнювач бензиновий GTM P4206 (83208) | 75 999 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →