Сковорідка Gusto GT-2107-26/1 26 см
Gusto GT-2107-26/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2107-26/1 26 см
Сковорідка Gusto GT-2107-26/1 з кришкою 260х50 (антипригарне покриття) 910 | 1 231 грн. |
Сковорода Gusto GT-2107-26/1 | 1 020 грн. |
Сковорода Gusto Granite з кришкою 26 см GT-2107-26/1 0008739 | 1 326 грн. |
Модификації Gusto GT-2107-26/1
Ціни на Gusto GT-2107-26/1 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-2107-24/1 24 см | від 965 грн. | 2 пропозиції | ||
Gusto GT-2107-26/1 26 см | від 1 020 грн. | 3 пропозиції | ||
Gusto GT-2107-28/1 28 см | від 1 140 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →