Сковорідка RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L 28 см (6806845)
Фото 8 |
RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L |
|
Вбудована система дозування олії (найменше поділ відповідає 5 мл олії, а більше – 10 мл).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L 28 см
Усі ціни 11 →Ringel RG-1101-28-h-L | 1 495 грн. |
Сковорода RINGEL Herbal глибока 28 см з/кришкою (RG-1101-28/h/L) | 1 099 грн. |
Сковорода RINGEL Herbal глибока 28 см із кришкою (RG-1101-28/h/L) | 1 089 грн. |
Сковорода глибока Ringel Herbal RG-1101-28-hL 28 см | 1 639 грн. |
Сковорода глубокая Ringel Herbal RG-1101-28-h-L 28 см | 1 967 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L
Ціни на RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L |
---|---|---|---|---|
RiNGEL Herbal RG-1101-22/h/L 22 см | від 799 грн. | 29 пропозицій | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-24/h/L 24 см | від 876 грн. | 35 пропозицій | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-26/h/L 26 см | від 999 грн. | 4 пропозиції | ||
RiNGEL Herbal RG-1101-28/h/L 28 см | від 1 089 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →