Сковорідка для млинців Gusto GT-2309-2B 20 см чорний
Gusto GT-2309-2B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-2B 20 см чорний
Усі ціни 6 →Сковорода Gusto Xylan Shine Blini 20 x 2 см (GT-2309-2B) GT-2309-2B | 316 грн. |
Сковорода Gusto Xylan Shine Blini 20 x 2 cм (GT-2309-2B) GT-2309-2B | 288 грн. |
Gusto Сковорода Gusto Xylan Shine Blini 20 x 2 cм (GT-2309-2B) GT-2309-2B | 288 грн. |
Gusto GT-2309-2B | 275 грн. |
Млинна сковорода Gusto Shine GT-2309-2B Xylan 20 cм (BP123249) | 288 грн. |
Сковорода для млинців GUSTO XYLAN Shine 20 см (GT-2309-2B) | 322 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →