Сковорідка Gusto GT-2309-24 24 см
Фото 7 |
Gusto GT-2309-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2309-24 24 см
Усі ціни 8 →Сковорода Gusto Xylan Shine 24 x 4.5 см (GT-2309-24) GT-2309-24 | 271 грн. |
Сковорідка Gusto Xylan Shine GT-2309-24 240х45 (антипригарне покриття) 120 | 404 грн. |
Gusto GT-2309-24 | 404 грн. |
Gusto Xylan Shine 24 cм (GT-2309-24) XylanShine24cм(GT-2309-24) | 199 грн. |
Сковорода Gusto Shine GT-2309-24 Xylan 24 cм (BP120782) | 423 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Gusto GT-2309-24
Ціни на Gusto GT-2309-24 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-2309-20 20 см | від 368 грн. | 4 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-24 24 см | від 199 грн. | 9 пропозицій | ||
Gusto GT-2309-26 26 см | від 462 грн. | 3 пропозиції | ||
Gusto GT-2309-28 28 см | від 477 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →