Сковорідка Gusto GT-2308-24 24 см
Gusto GT-2308-24 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-2308-24 24 см
Усі ціни 8 →Сковорідка Gusto Xylan Matte GT-2308-24 240х40 (антипригарне покриття) 112 | 352 грн. |
Gusto GT-2308-24 | 351 грн. |
Gusto Xylan matte 24 x 4.0 cм (GT-2308-24) Xylanmatte24x4.0cм(GT-2308-24) | 199 грн. |
Сковорода Gusto Matte Xylan GT-2308-24 24 x 4 см (BP112200) | 369 грн. |
Сковорода універсальна Gusto XYLAN matte GT-2308-24 24 см | 470 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Gusto GT-2308-24
Ціни на Gusto GT-2308-24 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-2308-20 20 см | від 259 грн. | 10 пропозицій | ||
Gusto GT-2308-24 24 см | від 199 грн. | 13 пропозицій | ||
Gusto GT-2308-26 26 см | від 393 грн. | 18 пропозицій | ||
Gusto GT-2308-28 28 см | від 440 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →